team

Lubisz czuć się pełny i wewnętrznej harmonii?

Agnieszka Ostasz

Absolwentka Akademii Wychowania Fizycznego w Krakowie, ukończyła kierunek Turystyki i Rekreacji ze specjalnością odnowa psychosomatyczna pisząc pionierską w Polsce pracę magisterską na temat metody Pilates pod auspicjami prof. dr hab. Jana Blecharza. Instruktorka rekreacji ruchowej ze specjalnością fitness, dyplomowana tancerka, pedagog i choreograf, absolwentka Krakowskiej Szkoły Baletowej. Jako tancerka współpracowała między innymi z takimi firmami jak Nike Polska - uczestniczka Nike Dance Masterclass czy Nothic House.
Jej specjalnością w zakresie fitness jest przede wszystkim technika Pilates, którą poznała i początkowo praktykowała w Stanach Zjednoczonych.
Członkini Michael King's Pilates Institute. Ukończyła liczne szkolenia i warsztaty w Polsce i za granicą, głownie w Stanach Zjednoczonych, w których nadal doszkala się. Autorka unikatowej metody ćwiczeń - estes oraz wielu programów treningowych. Pasjonatka człowieka: aspektu fizycznego, mentalnego i duchowego.

Prywatnie jest ciepłą i radosną osobą, która ogromnie ceni sobie nieustanny rozwój i kreatywność działania.
estes Studio Team tworzą ludzie sympatyczni i pomysłowi. Cechują się dużą wrażliwością i otwartością. Stale się doszkalają i poszerzają swoje horyzonty.⤺ powrót
team
bottom_line